Skip navigation MENU

Over Ons

Adhoc Interim is een onderdeel van adhocdocent en de Westerduin Groep. Beiden al ruim tien jaar specialist in arbeidsbemiddeling.

Adhoc Interim is opgericht vanuit onze passie en overtuiging dat goed onderwijs alleen bewerkstelligd kan worden vanuit de inzet van krachtige onderwijsprofessionals! Onderwijsprofessionals die met visie en leiding uw onderwijsorganisatie naar een hoger niveau brengen.

Door de jaren heen hebben wij veel professionals uit het werkveld ontmoet die de wens hebben tot kennisdeling binnen en tussen onderwijsorganisaties. Om samen te streven naar excellent onderwijs, waarbij de leerling centraal staat. De ene professional wil dit vanuit zijn eigen dienstverband bij zijn huidige werkgever, de andere wil graag ingezet worden op zijn expertise binnen diverse scholen of de definitieve overstap maken naar een nieuwe uitdaging. Adhoc Interim is de verbinder tussen deze leiders, kennis en organisaties en zijn wij uw partner op het gebied van werving & selectie, interim en adviestrajecten.

De medewerkers van Adhoc Interim zijn bevlogen om mensen in onderwijsorganisaties te laten excelleren in hun vak. Op deze manier dragen wij bij aan beter onderwijs in heel Nederland.

Anna van Boven
Consultant
anna@adhoc-interim.nl
06-42592703
Hans Wiersma
Consultant
hans@adhoc-interim.nl
06-22251908
Ilse Hooijmeijer
Backoffice
ilse@adhoc-interim.nl
06-46682699
Marianne Kleppe
Consultant
marianne@adhoc-interim.nl
06-55371053
Joram van Roosendaal
Consultant
joram@adhoc-interim.nl
06-86868556
Maarten Westerduin
Consultant
maarten@adhoc-interim.nl
06-22562671